Пятница, 03.05.2024
Рубежное .com
Социальный ресурс города
     Шрифт - Шрифт + [ Новые сообщения · Поиск · Правила форума · Участники · RSS · Новое на форуме ]    

  • Страница 7 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Форум Рубежного » Наш город Рубежное » Новости города » Врачам и лекарям посвящается... (Устраиваетесь на работу - платите!)
Врачам и лекарям посвящается...
Axel Дата: Среда, 18.01.2012, 21:44 | Сообщение # 181
Участник
Сообщений: 552

Вчера сестра (живёт в Хайфе) запостила в ЖЖ такое:
Пока мы тут пропускали по-болезни два дня сада, оказалось, что всё это время садик был закрыт- мэрия бастовала, а так как сад государственный, то - и он тоже. Вот, что значит два дня новости не читать! Значит, ничего интересного Марик не пропустил. Забастовка закончилась пару часов назад.
Далее наш диалог:
- А если людям на работу и ребёнка оставить не с кем? Если бы у нас произошло что-то подобное, то под двери мэрии явились бы родители со своими детьми и разорвали бы мэра на тысячу маленьких какашек
- Никого не ипёт. smile Нянек нанимают, бабушек зазывают ит.д..
Столько раз было, когда приводишь ребёнка, а тебе отворот-поворот, а утро расписано по-секундам, чтоб на работу не опоздать. Я в таких случаях звонила на работу и говорила, что невиноватая я, но у меня вынужденный отпуск по уходу за ребёнком, его деть некуда. Правда, мне это всегда в радость было- потому что запахивали меня в магазине.
- мне кажется у нас бы такое не прошло. Был бы бунт - бессмысленный и беспощадный. А если ты работаешь в скорой помощи, например, и твоя напарница, и водитель - отец одиночка? вообще странная постановка вопроса, что нельзя знать заранее?
- Заранее- только прочитав в новостях, за пару часов до выхода из дома, на что часто нет времени по-утрам.
Про бунт не знаю что и сказать, поскольку лично я принимала трабл как данность. Все работают, а чтобы бастовать нужно всё бросать и тратить время- всё завязано одно с другим.
Далее коммент пользователя из Германии:
- Прикольно. В смысле не весело, но интересно. У нас о забастовках объявляют обычно оооочень заранее. Таких сюрпризов даже представить себе не могу.
Далее коммент пользователя из Москвы:
- Вот это да. С другой стороны какой-то смысл в этом был бы, если бы родители и работодатели подняли бы бучу, что одним не с кем детей оставить, а у других на работу полфирмы не вышло. Мэрия там ещё стоит? Или у вас такие выкрутасы мирно проходят?

А вы говорите про бунт медиков. Правда, ещё забавнее было бы, если бы наш исполком забастовал бы. ))))


Лучшее средство борьбы с бюрократами - это бюрократия
 
saasam Дата: Четверг, 19.01.2012, 09:47 | Сообщение # 182
Постоялец
Сообщений: 214

Quote (Axel)
Вчера сестра (живёт в Хайфе) запостила

Вы Хайфу со Жмеринкой ненароком не спутали?
Причем здесь забастовка в цивилизованной стране, если есть возможность наказать виновную сторону в судебном порядке? Пару таких случаев - и мер, оставив без штанов себя и свою команду, гордо и добровольно уйдет в отставку.
Мы же порой надеемся на забастовки, митинги и т.п. как последнюю и порой единственную возможность отстоять свои права в этой банановой республике.....
 
Axel Дата: Четверг, 19.01.2012, 11:08 | Сообщение # 183
Участник
Сообщений: 552

saasam, с трудом могу себе представить бастующих врачей (Скорую Помощь не трогаем) Это-ж сколько бабла утечёт за время забастовки! В наших реалиях бастующие врачи - это такой же нонсенс, как и бастующие гаишники.

Лучшее средство борьбы с бюрократами - это бюрократия
 
Kiss19 Дата: Воскресенье, 18.03.2012, 12:46 | Сообщение # 184
Форумщик
Сообщений: 2446

Есть у меня один сайт, на котором я отдыхаю душой и сердцем.
Сегодня воскресенье, предлагаю Вам материал автора, у которого хочу научиться писать ... смачно, смешно, но - о серьезном.
Почему поместил именно сюда, в эту тему? Так ведь ... "про медицину"!!!

" Таке горе, таке горе... Ке – хе...

А колись їх було тридцять дві штуки... Ке – хе...

А оце пішов сьодні попатякати про політичну ситуацію до зубного ветинара, та заполучив моральну та фізичну травму. Я йому кажу, що Тігіпко мудак, а він мені – що п’ятий верхній ні в звізду не годний... Поки я наводив аргументи про падлючисть ПР, той підкрався ззаду, десь знайшов здоровенні кусачки, - і хрясь!!! Я і хфамілію Тігіпка забув. Кажу – Азаров мудак. А він мені – прикуси тампона, політична дискусія закінчена...

Нє, ну ладна. От є такі речі на організмі людини, які відаляються по мірі їх накопичення. Ну от ногті, або волосся. Ти їх чикаєш, а воно росте. А зубікі і не ростуть. Повна хня...

Якщо про волосся, то нема про що і жалкувати. Якщо по волосині на кожній подушці, то і виходить лиса пика у п’ядесят... Ну то зрозумілий процес. Якщо дядько в п’ядесят лисий як піньок, то знач темпераментний... А якщо з шевелюрою, то мабуть фрігідний.

А тута повна біологічна несправедливість. Морда ще – Во! Трохи ширше статистичної, і троху більше європейского стандарту. Та при морді всі атрибути, ну, типа, і клешні, і жопа в наявності.

І що бентежить. Ну, якщо жопа паламалася, то можна відрехтувати якось там, ну якимось там пургеном, чи ще якась хня...

Чи то, після напруженого робочого дня, виписуючи кренделя в сторону додому, зламалася клєшня передня, або челюсть об бардюру, якщо зовсім по – пластунські, то також лікується, морду можна замотіти у гіпс, а до клєшні прив’язати дрючок, чи навпаки, клешню прив’язати до морди, а дрючок замотіти у гіпс...

А от коли хрумкалка зламалася, а дохтур каже що вже все, звіздець, і призначає поховання прям на січас, то мудак отой дохтур. Можна ж якось здати щелепу у реанімацію, підключити п’ятий верхній зубік до апарату штучного дихання, зробити йому кардиограму з клізмою...

І що особливо абідна, що все це в мирні часи, і така втрата. За бурхливою молодістю скільки разів мрачна пика була травмована усіякими предметами, а п’ятий верхній дожив до півстоліття, і така гірка доля його спіткала...

Може правий був отой Сталін. Треба відкривати “Дєло лікарів”. Нє, хірургів. Бо то така паскудна нація, гірше за циган. Як не прийдеш на прийом, у того в голові вже три проекта, що треба відрізати. Отак поки до пенсії доживеш, то так почикають, що і кухфайка висить як на тремпелі, і в довжину недостача. А в діагнозі напише – стоптався за п’ядесят років...

І шо ще абідна, що післяопераційні дезінфікаційні препарати за свій рахунок...

Пішов дезінфікуватися... Ізнутрі...


Источник

Как Вы думаете, что рекламируется?

Прикрепления: 1382264.jpg (11.4 Kb)


У нас всё впереди. Эта мысль тревожит.

Сообщение отредактировал Kiss19 - Воскресенье, 18.03.2012, 12:46
 
Axel Дата: Вторник, 26.06.2012, 16:14 | Сообщение # 185
Участник
Сообщений: 552

В продолжение темы про лекарей.

доктору паталогоанатому упырю не понравилось, что денег не дали и в результате тело даже не обмыли. Я лично видел на лице мелкие водоросли. Вскрытие проведено как на бойне, зашито кое-как. Часть черепной кости болтается на проволочке, вся подушка в гробу испачкана. В гроб натекла жидкость.
Всё это безобразие сфотографировали и заверили свидетелями.
Клянусь, этот урод до смерти будет ходить в прокуратуру, если не уволится или не повесится.


Лучшее средство борьбы с бюрократами - это бюрократия

Сообщение отредактировал Axel - Вторник, 26.06.2012, 16:52
 
Бабай Дата: Вторник, 26.06.2012, 16:58 | Сообщение # 186
Да данный списочек дали в морге Кременной( лично видел данный списочек).Спрашивается куда все это? В итоге 150 не дал доктору на иследование- получи тело сына которое не обмыли, и над которым поиздевались как на скотобойне...Это что же в нашей стране творится? Форум вы бы видели этого врача садиста. Там рожу за три дня не обсеришь, на работу в развалочку идет, к 9 часам.
Саня на колени таких врачей...Твари !


Сообщение отредактировал Законопослушник - Вторник, 26.06.2012, 17:01
 
Станиславский Дата: Вторник, 26.06.2012, 17:15 | Сообщение # 187
Новичок
Сообщений: 53

Quote (Законопослушник)
Там рожу за три дня не обсеришь, на работу в развалочку идет, к 9 часам.

А куда ему спешить? Пациенты не разбегутся.
Quote (Законопослушник)
В итоге 150 не дал доктору на иследование

Так ведь все врачи такие, и патологоанатомы не исключение.

И вопрос: Что делал парень один на озере?


Сообщение отредактировал Станиславский - Вторник, 26.06.2012, 17:17
 
Axel Дата: Вторник, 26.06.2012, 19:01 | Сообщение # 188
Участник
Сообщений: 552

Станиславский, а какое Ваше дело, что парень делал на озере? С какой целью интересуетесь?

Лучшее средство борьбы с бюрократами - это бюрократия
 
lexxunya Дата: Вторник, 26.06.2012, 19:15 | Сообщение # 189
Наблюдатель
Сообщений: 21

в прошлом году готовилась на операцию, для этого нужно сдать кровь на гемоглобин.Прийдя записыватся на кровь, мне назначают время через месяц(это притом, что операцию нужно было делать как можно быстрее)на мой вопрос :а нельзя ли пораньше, был радостный ответ: можно и завтра, но это стоит 15 гривен.Пришлось согласится, выхода не было.Я понимаю, что деньги не большие, но это же только начало.Дальше расходы расли..........Так что если денег нет, болеть не стоит.
 
Станиславский Дата: Вторник, 26.06.2012, 19:45 | Сообщение # 190
Новичок
Сообщений: 53

Axel, Это большой секрет?
А зачем вы собрались наказывать "Упыря"? С какой целью? Что Вам лично это даст кроме морального удовлетворения?
Парня не вернешь, и как я понимаю не патологоанатом его топил. Вы не горячитесь. Я вам искренне сочувствую.
 
Axel Дата: Вторник, 26.06.2012, 19:54 | Сообщение # 191
Участник
Сообщений: 552

Станиславский, мне лично это даст уверенность в том, что другие убитые горем родственники не будут совать ему последние деньги и получат тела своих близких в нормальном состоянии. Паталогоанатом его не топил, он ... впрочем, Вам не понять, вероятно. Мне доводилось в своё одевать, брить и помогать вскрывать покойников. Но, видит Бог, я делал это с уважением к чужому горю и бесплатно для родственников.

Добавлено (26.06.2012, 19:54)
---------------------------------------------

Quote (Станиславский)
А куда ему спешить? Пациенты не разбегутся.

Пациентам некуда спешить, родственникам вполне есть куда. Ещё бы минут 15 и я не успел бы даже попрощаться с сыном.


Лучшее средство борьбы с бюрократами - это бюрократия
 
Бабай Дата: Вторник, 26.06.2012, 21:45 | Сообщение # 192
Quote (Станиславский)
И вопрос: Что делал парень один на озере?


я не пойму человек что сам не может на озере находится? сколько людей ездят рыбачат сами, да на крайний случай просто прокатиться на влосипеде по лесной просеке....и полюбоваться природой
 
Станиславский Дата: Вторник, 26.06.2012, 21:46 | Сообщение # 193
Новичок
Сообщений: 53

Quote (Законопослушник)
сам не может

Может.
 
Chuvirlol:) Дата: Среда, 27.06.2012, 00:02 | Сообщение # 194
Наблюдатель
Сообщений: 4208

Quote (lexxunya)
Так что если денег нет, болеть не стоит.
и умирать по видимому тоже


 
Axel Дата: Среда, 27.06.2012, 09:29 | Сообщение # 195
Участник
Сообщений: 552

Chuvirlol:, не сомневайтесь.

Добавлено (27.06.2012, 09:29)
---------------------------------------------
Прокурору м. Кремінна
Прокурору Луганької області
гр.
м. Рубіжне, вул.

Заява про злочин

Впечатлительным читать не рекомендую.

[cut noguest]25 червня приблизно о 9 ранку я прибув до моргу у м. Кремінна маючи намір передати працівникам моргу речи мого загиблого сина Хххххх Игора Олександровича для переодягнення тіла та отримати справку про смерть.
Працівник моргу (верогідно медсестра Кревцун) повідомила мене, що експерта Валин Є.С. немає на робочому місці, тому що зараз понеділок (незрозуміло чому це поважна причина) , але я можу приїхати приблизно об 11 годині, та отримати справку про смерть. Після цього вона надала мені рукописний перелік того, що я повинен купувати для проведення розтину тіла (додаток1) Це можно побачити на відео, де я вже тримаю цей список у руці (додаток 2). Не зважаючи на важкий ємоційний стан, я звернув увагу на зміст цього переліку, та звернув увагу медсестри на те, что деякі речи зайві, наприклад 6 пар гумових рукаіичок, дві маски та два капелюшка. До того-ж мені невідомо навіщо для розтину тіла одноразовий скальпель. Як можна почути на відеозапису, медсестра погодилася на те, що капелюшки та маски можна не купувати. Взагалі, виходячи із зміста переліку, може скластися враження що судмедексперт не забеспечуєтся інструментаріем та засобами гігіени.
Потім вона сказала, що я повинен дати їй двісті двадцять гривень. Як можна почути на відео, я недочув, та перепитав, на що вона вдруге повторила сумму та пояснила, що сімдесят гривень за переодягнення тіла, а сто п’ятьдесят гривень лікарю за послугу та запропонувала мені поспілкуватися з лікарем, який нібито підтвердить законність цієї вимоги.
Я не був впевнений, що переодягнення тіла є її обов’язком, тому дав їй сімдесят гривень, але вимога платити за розтин мене настільки обурила і образила своїм цинізмом , що я ледь був у змозі відповісти, що з цім упирем я потім поспілкуюся окремо. Після цього я дізнався що мій товариш Ххххх Олексій Хххххх знімав процес спілкування на відеокамеру мобільного телефону, тому що передбачав факт вимагання грошів. Відеозьомка проводилась відкрито згідно вимог ст.34 Конституції України, ст.302 ЦК України та ЗУ «Про інформацію»
Після того, як я купив в аптеці речи, що були перелічені у переліку та віддав їх медсестрі, з’ясувалося що експерт вже прийшов на роботу, але він також сказав мені приходити об одинадцятої.
Вдруге ми приїхали до м. Кремінна об 11-00, але експерт запропонував почекати ще десь годину. Розтин він начав приблизно об 11-30 та закінчив приблизно о півдні, після чого реєстратор надала мені справку про смерть. Фіскального чеку про отримання від мене коштів у розмірі 70 грн. я не отримав.
У м. Рубіжне під час прощання з загиблим, сестра його матері Ххххххх Хххххх Хххххххх звернула мою увагу на те, що на обличчі тіла та у волоссях залишилися водорості та запитала, чи впевнений я що тіло обмивали? Я не міг їй відповісти, але маючи сумніви, вона, маючи медичну освіту, поверхньо оглянула тіло під час підготовки до кремаціі у м. Харків та з’ясувала шокуючи речі. Розтин був проведений вкрай недбало. Відокремлена частина черепу ледь трималася на якийсь зволіканні, тому плече тіла та подушка були залиті рідиною з черепу, як можна побачити на фото, що додаються на окремому носію. Тіло зовсім не було обмитим, в руках залишився мул, на обличчі та у волоссях водорості, що теж можна побачити на фото. При цьому була присутня мати загиблого Ххххххх Хххххххх Ххххххх, яка ледь не втратила свідомості від шоку, та працівники крематорію, які підтвердили, що такого недбалого та цинічного ставленння до небіжчика вони ніколи не бачили.
Виходячи з вищенаведеного, я маю маю підстави вважати, що персонал моргу, образившись на моє рішуче небажання дати хабара, навмисно провів розтин недбало та не виконав у повному обсязі свої обов’язки.
Вважаю що дії працівників моргу підпадають під дії, які передбачені ст. 297 (надруга над тілом померлого), 367 (службова недбалість), 368 (одержання хабара), 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.
Виходячи з вищевикладеного, прошу:

1. Дати правову оцінку діям посадових осіб моргу м. Кремінна
2. Вжити заходів прокурорського реагування щодо встановлення законності, відновлення моїх громадських прав та покарання винних у порушенні законодавства України.
3. Відповідь прошу надати письмово на мою поштову адресу.

Додатки:
1. копія переліку
2. відеозапис та фото на окремому носію.

27 червня 2012 року [/cut]


Лучшее средство борьбы с бюрократами - это бюрократия

Сообщение отредактировал Axel - Среда, 27.06.2012, 09:30
 
Zolotaya Дата: Среда, 27.06.2012, 09:40 | Сообщение # 196
Уважаемый
Сообщений: 2676

А разве в Рубежном морг не работает?

Мичтаю стать паэтам и песатилем!
 
Axel Дата: Среда, 27.06.2012, 09:46 | Сообщение # 197
Участник
Сообщений: 552

озёра за Белым - это Кременской район

Лучшее средство борьбы с бюрократами - это бюрократия
 
Zolotaya Дата: Среда, 27.06.2012, 19:25 | Сообщение # 198
Уважаемый
Сообщений: 2676

Quote (Axel)
Виходячи з вищенаведеного, я маю маю підстави вважати

Маленька помилочка. sad


Мичтаю стать паэтам и песатилем!
 
Zolotaya Дата: Среда, 11.07.2012, 21:58 | Сообщение # 199
Уважаемый
Сообщений: 2676

[cut noguest=фото]
[/cut]
Прикрепления: 0592671.jpg (293.3 Kb) · 0830138.jpg (245.9 Kb)


Мичтаю стать паэтам и песатилем!


Сообщение отредактировал Zolotaya - Среда, 11.07.2012, 21:59
 
Axel Дата: Четверг, 12.07.2012, 17:17 | Сообщение # 200
Участник
Сообщений: 552

к предыдущей теме - картинка по запросу


Лучшее средство борьбы с бюрократами - это бюрократия
 
Chuvirlol:) Дата: Четверг, 12.07.2012, 21:00 | Сообщение # 201
Наблюдатель
Сообщений: 4208

ну должна ж ведь страна реализовывать потенциал экономических профессий

 
Axel Дата: Четверг, 02.08.2012, 10:06 | Сообщение # 202
Участник
Сообщений: 552

Прокурору Кременського району

Копія: прокурору Луганської
області

Хххххх Наталії Ххххххх
мешкаю: м. Луганськ

тел.050

СКАРГА
на дії співробітників бюро судово-медичної
експертизи Кременського району.

23 червня 2012 року до моргу бюро судово-медичної експертизи м. Кременна було доставлене тіло мого племінника Ххххххх Ігора Олександровича, який загинув у наслідок нещасного випадку. Батькові Ххххххххх І. О. Акселю медичною сестрою була поставлена вимога придбати для розтину товари у вигляді списку. Далі медична сестра повідомила, що родичі повинні заплатити 220 (двісті двадцять) гривень. На запитання за що повинні сплачувати родичі, медсестра (Кревцун) відповіла, що 70 (сімдесят) гривень коштує одягання тіла, а 150 (сто п'ятдесят) гривень експерту за дослідження. Батько загиблого віддав медсестрі 70 гривень і сказав, що 150 гривень віддасть після розтину. Ця розмова була зафіксована на відео товаришем Акселя Мясником . Після розтину зустрітися з експертом не вдалося. Після того як тіло було доставлене додому, й родичі почали прощатися виявилася жахлива картина. Тіло зовсім не було обмите, в волоссі, вухах, в ніздрях, на обличчі були водорості (хлопець втопився, коли збирав «ряску» для свійської птиці) й обличчя було брудне. В долонях був мул, руки були брудні. Комір сорочки був брудним, на комірі, плечах й на подушці була кров. Матір хлопця Хххххх Анастасія Ххххххх втратила свідомість, я й батько хлопця були ледь притомні, родичі й знайомі розгублені й обурені. Я звернулась до моєї знайомої Ххххххх Світлани Михайлівни з проханням сфотографувати тіло. Батькам загиблого, мені особисто й родині нанесена моральна шкода, принижена честь і гідність родини й спаплюжена пам'ять про мого племінника. Я й мати Хххххххх І. О. на цей час страждаємо від депресії, яка пов’язана не тільки з загибеллю племінника, а й з нелюдським поводженням співробітників моргу з тілом загиблого.
Прошу притягти до кримінальної відповідальності співробітників Кременського моргу, зокрема судово-медичного експерта Хххххх Є. В. за статтею 297 Наруга над трупом, тому, що діями вищезазначених осіб були порушені моральні засади суспільства в частині поваги до померлих та заподіяна моральна шкода рідним і близьким померлого. Оскільки законом не визначаються способи наруги, об'єктивною стороною злочину в даному випадку є образливе ставлення, демонстрація зневаги. Експертом Валиним Є. В. були порушені принципи медичної деонтології та моральні засади, якими повинен керуватися лікар.
Вважаю також, що в діях експерта Валина Є. В. вбачаються ознаки злочинів за статтями 364 Зловживання службовим становищем та 367 Службова недбалість, бо я впевнена, що тіло було видане в жахливому вигляді, тому, що батько померлого не дав 150 гривень «за дослідження».
Співробітниками моргу порушені Правила проведення судово-медичної експертизи (досліджень) трупів в бюро судово-медичної експертизи, затверджені наказом Міністерства охорони здоров'я України від 17 січня 1995 року N 6, зокрема наступний пункт: «Трупи з моргу видаються для поховання тільки в труні (або відповідно з національними звичаями), обмитими та одягненими. Всі дії, що пов'язані з видачею трупа, крім попередньої доставки труни... і виконуються ними безкоштовно.»
Сьогодні 02.07.2012 мою сестру Хххххх А. В. було шпиталізовано в неврологічне відділення міської лікарні м. Рубіжне внаслідок втрати свідомості.
Прошу надати відповідь в письмовій формі у встановлені Законодавством строки.

____липня 2012 року Ххххххх Н. В.

До скарги додається:
1. Пояснення свідка Мясника
2. Пояснення свідка Хххххх С. М.
3. Свідоцтво про смерть.
4. Довідка про причину смерті.
5. Ксерокопія списку речей, які придбали родичі загиблого на вимогу співробітників моргу.
6. Фотографії (8 примірників).
7. Відеоматеріали на окремому носії (СД-диск).

Добавлено (02.08.2012, 10:06)
---------------------------------------------
Из областного управления судмедэкспертизы уже есть реакция.
Эксперту и медсестре вынесены выговоры. Медсестру не уволили только потому, что она мать одиночка и у неё двое детей.


Лучшее средство борьбы с бюрократами - это бюрократия
 
Ne_skagy Дата: Пятница, 03.08.2012, 14:13 | Сообщение # 203
Участник
Сообщений: 150

Во, мля бизнес..... На трупах зарабатывают.
 
AnnaLukyanova Дата: Пятница, 03.08.2012, 14:32 | Сообщение # 204
Наблюдатель
Сообщений: 2

Мне кажется это было банальное вымагательство.

Сообщение отредактировал AnnaLukyanova - Пятница, 03.08.2012, 14:33
 
Axel Дата: Пятница, 03.08.2012, 14:56 | Сообщение # 205
Участник
Сообщений: 552

Quote (AnnaLukyanova)
Мне кажется это было банальное вымагательство.

Так и есть. ВОт только подавляющее большинство не задумываясь достают денежки из карманов и молча платят.


Лучшее средство борьбы с бюрократами - это бюрократия
 
pravpro Дата: Пятница, 03.08.2012, 16:53 | Сообщение # 206
Участник
Сообщений: 240

Это системма - в государстве Украина: от роддома и до кладбища, включая промежуточные стадии человеческой жизни: -садик-школа-институт- работа(заведение или предприятие)- обслуга ком.быт., налоговая,милиция,ГАИ, суд, поликлинника, БТИ, и прочее-прочее - п-р-о-о-ч-е-е. И называется эта системма -КОРРУПЦИЯ. Причина - целый комплекс(власть безответственная, законодательство, безнаказанность, низкий уровень жизни, культура населения и т.д. и т.п.
 
Chuvirlol:) Дата: Пятница, 03.08.2012, 23:56 | Сообщение # 207
Наблюдатель
Сообщений: 4208

...короче полная женя. и главное что все мы выживаем. вот и я думаю почему тараканов тяжело вытравить в чём их уникальность7 не зря ющ когда то сказал "це унікальна країна.."



Сообщение отредактировал Chuvirlol: - Пятница, 03.08.2012, 23:58
 
tefi Дата: Понедельник, 13.08.2012, 10:52 | Сообщение # 208
Участник
Сообщений: 135

Quote (Ne_skagy)
Во, мля бизнес..... На трупах зарабатывают.

Ну так в здравоохранении на всём:
-на рождении (но можно не рожать)
-на болезнях (но можно не болеть)
-на смерти (безальтернативно)...наверное,лучше всего


Сообщение отредактировал tefi - Понедельник, 13.08.2012, 10:55
 
BarbaRaHollz Дата: Понедельник, 13.08.2012, 13:50 | Сообщение # 209
Постоялец
Сообщений: 249

Quote (pravpro)
Это системма - в государстве Украина: от роддома и до кладбища, включая промежуточные стадии человеческой жизни: -садик-школа-институт- работа(заведение или предприятие)- обслуга ком.быт., налоговая,милиция,ГАИ, суд, поликлинника, БТИ, и прочее-прочее - п-р-о-о-ч-е-е. И называется эта системма -КОРРУПЦИЯ. Причина - целый комплекс(власть безответственная, законодательство, безнаказанность, низкий уровень жизни, культура населения и т.д. и т.п.


Да. Увы.

Добавлено (13.08.2012, 13:50)
---------------------------------------------
Quote (tefi)
-на рождении (но можно не рожать)

Женщине "нельзя" не рожать. Кроме инстинкта, хочет она или нет, подсознательно у нее заложено то,
что если она не рожает ребенка то она в жизни не выполнила самую главную цель - не оставила еще одну жизнь.
С помощью эко или еще как.
То бишь, жизнь как-бы не имеет смысла. Даже если она там "семи пядей во лбу."
Поэтому и для беременных все такое дорогое и так дорого и для маленьких детей, для детей.

(В самом крайнем случае, она возьмет ребенка из детдома.)

Хотя, по идее, все должно быть "Для материнства и детства".


Сообщение отредактировал BarbaRaHollz - Понедельник, 13.08.2012, 13:52
 
tefi Дата: Понедельник, 13.08.2012, 14:44 | Сообщение # 210
Участник
Сообщений: 135

Quote (BarbaRaHollz)
Женщине "нельзя" не рожать. Кроме инстинкта, хочет она или нет, подсознательно у нее заложено то,
что если она не рожает ребенка то она в жизни не выполнила самую главную цель

Вы правы в принципе,но жизнь иногда заставляет женщину не выполнять эту главную функцию.
Сейчас в городе заговорили о недоборе в выпускные классы-следствие нижайшего уровня рождаемости 1996 года.
С этим я знаком не понаслышке -моя дочь родилась именно в 1996 г.
Соседка моей жены по предродовой палате умерла по недосмотру (причины недосмотра понятны).
Соседка моей жены по палате свинтила из роддома тайно,оставив ребёнка.
 
Форум Рубежного » Наш город Рубежное » Новости города » Врачам и лекарям посвящается... (Устраиваетесь на работу - платите!)
  • Страница 7 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Поиск:
Статистика Форума
Последние темы Читаемые темы Лучшие пользователи Новые пользователи

Скрипты и хаки для Opera

(12)

Компания Apple презентовала две новые модели iPhone

(2)

Новая жжизнь без трусов

(4)

Страшная правда о майдане

(2)

В Украине изменились правила междугородного набора

(3)

Тут не рады людям ?

(2)

Как завязывать галстуки

(2)

Разбил порша в Северодонецке

(6)

Русский феминизм - бессмысленный и беспощадный

(12)

Брестская крепость

(1)

Мэр Козюберда К.Г. - и его команда. Слова и дела...

(1355)

Новый мэр

(1068)

Болтовня о Рубежном.

(1026)

Почем нынче вода у Рубежанского ВОДОКАНАЛА...

(1021)

ЗЕМЛЯ ГРОМАДЫ или ЧАПОВОЙ - вот в чём вопрос !

(951)

Проблема отопления квартир рубежан.

(793)

Рубежанский сервер обновлений антивирусных баз NOD32

(773)

Магазины города Рубежное

(718)

Юридический ликбез для водителей

(648)

Мэр .......... и его команда

(616)

  • Art
  • RQ
  • Chuvirlol:)
  • Zolotaya
  • Kiss19
  • Fill
  • Kanaplist
  • МАСТЕРМАГ
  • Sender
  • sergg
  • antares
  • FsnatR
  • Axel
  • Серёня
  • гость2011
  • Jiolavera24
  • Vestaya
  • vadim29
  • Васильевич8
  • kukusya
  • Vanopilot22
  • jinebi9590
  • treffy
  • cksosever
  • Alex_Prat
  • dragonga
  • juretzpolejko
  • vera0000
  • token
  • MarkMenson

  • Copyright rubezhnoe.com © 2008-2024


    Рейтинг сайтов Луганска и Луганской области