Суббота, 18.05.2024
Рубежное .com
Социальный ресурс города
     Шрифт - Шрифт + [ Новые сообщения · Поиск · Правила форума · Участники · RSS · Новое на форуме ]    

Форум Рубежного » Наш город Рубежное » Разговоры о г.Рубежное » Адекватным предпринимателям посвящается (Обсуждение проблем предпринимательства в рубежном)
Адекватным предпринимателям посвящается
zvet Дата: Среда, 25.01.2012, 00:19 | Сообщение # 241
Участник
Сообщений: 138

Quote (Chuvirlol:)
кого они могут контролировать если сами являются подконтрольными преступникам7

Сильно сказано! +100000000


 
МАСТЕРМАГ Дата: Среда, 25.01.2012, 00:27 | Сообщение # 242
Наблюдатель
Сообщений: 1223

Каблук с почином Вас...

 
Chuvirlol:) Дата: Среда, 25.01.2012, 10:13 | Сообщение # 243
Наблюдатель
Сообщений: 4208

рыбка соскользнула. админы обращение его не опубликовали. карамультук с разгону затравил. дети шалостями увлеклись.
Kabluk, пиши мне на личку.




Сообщение отредактировал Chuvirlol: - Среда, 25.01.2012, 10:13
 
МАСТЕРМАГ Дата: Четверг, 26.01.2012, 00:05 | Сообщение # 244
Наблюдатель
Сообщений: 1223

ГНСУ обязала налоговые органы выдавать свидетельства плательщика единого налога всем, кто своевременно подал соответствующее заявление. Причем виды деятельности могут в этом заявлении указываться или по ДК 009:2005 или ДК 009:2010.

Руководитель ГНСУ говорит о персональной ответственности руководителей налоговых органов "на местах" за нарушение этого требования.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛИСТ від 12.01.2012 р. № 871/7/17-1217

Державним податковим органам України

Про здійснення невідкладних організаційних заходів щодо забезпечення отримання заяв та видачі свідоцтв платників єдиного податку

З метою організації заходів, направлених на поліпшення процедури обрання (переходу) на спрощену систему оподаткування суб'єктами господарської діяльності, забезпечення єдиного підходу в окремих питаннях, зокрема пов'язаних з прийомом відповідних заяв, зобов'язую:
Забезпечити видачу свідоцтва (продовження терміну дії виданих свідоцтв) платника єдиного податку суб'єктам господарювання, які подали заяву щодо обрання або переходу на спрощену систему оподаткування за формою, передбаченою наказом Міністерства фінансів України від 20 грудня 2011 р. за № 1675, в т. ч., в яких зазначаються обрані види економічної діяльності за національним класифікатором ДК 009:2005 або ДК 009:2010.
Попереджаю про персональну відповідальність керівників податкових органів щодо виконання вимог даного листа.
Голова О. В. Клименко
Из телевизионных (провластных) новостей работать осталось на старой системе (законной) 15% предпринимателей . Думаю врут ! Больше .
Думаю местным налоговикам придёт мудрая мысль в голову не препятствовать законной предпринимательской деятельности , а предпринимателям хватит того же , да бы не обращаться в суды с исками на нарушение ряда законов . Пора ПОРОЗУМІТИСЯ НА МІСЦЯХ , что эти "вершители" нас хотят столкнуть лбами - дабы отвлечь внимание от преступлений совершаемых ними в государственном масштабе .




Сообщение отредактировал МАСТЕРМАГ - Четверг, 26.01.2012, 00:16
 
Chuvirlol:) Дата: Четверг, 26.01.2012, 00:16 | Сообщение # 245
Наблюдатель
Сообщений: 4208

Quote (МАСТЕРМАГ)
Из телевизионных (провластных) новостей работать осталось на старой системе (законной) 15% предпринимателей
те кто написал заявления до 15.11.2011 на ед.нал. и кому их не выдали, не подпадают под фактические проверки согласно НК, поскольку имеют право работать на Указе727 до конца 2012 года воспользовавшишь принципом \презумпции правомерности решений налогоплательщика\согласно НК а также принципу \по умолчанию\ согласно ЗУ "Про разреш.систему.." всвязи с законодательной коллизией нескольких законов противоречащих друг другу.


 
МАСТЕРМАГ Дата: Четверг, 26.01.2012, 00:20 | Сообщение # 246
Наблюдатель
Сообщений: 1223

Есть знакомый владелец сети супермаркетов по Луганской области. Он остался на старой системе . Но правда там связи в самой семейной раде .

 
Chuvirlol:) Дата: Пятница, 27.01.2012, 17:15 | Сообщение # 247
Наблюдатель
Сообщений: 4208

а вот одному человеку уже выдали свидетельство на 2012 год на старом бланке

 
МАСТЕРМАГ Дата: Вторник, 14.02.2012, 19:12 | Сообщение # 248
Наблюдатель
Сообщений: 1223

Завтра дадут устную команду головой в петлю , лишь 15% задумаются и пошлют на...
Пресс-конференция Ассамблеи малого и среднего бизнеса от 26.01.12
http://rubezhnoye.boltun.su/viewtopic.php?id=4#p20

Добавлено (14.02.2012, 18:12)
---------------------------------------------
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

31.08.2011
м. Київ
N 1077

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 вересня 2011 р. за N 1095/19833

Про затвердження Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

II. Порядок відкриття рахунків для зарахування єдиного внеску та фінансових санкцій в органах Казначейства України

2.1. Пенсійний фонд України та територіальні органи Пенсійного фонду України (далі - органи Пенсійного фонду України) відкривають в органах Казначейства України небюджетні рахунки за балансовим рахунком 3719 "Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування" (далі - рахунок 3719) Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 28.11.2000 N 119 (далі - План рахунків), для зарахування та розподілу коштів єдиного внеску та фінансових санкцій (далі - страхові кошти).
III. Порядок проходження та розподілу страхових коштів

3.1. Страхові кошти, що сплачуються страхувальниками, зараховуються на рахунки 3719, відкриті на ім'я управлінь Пенсійного фонду України.

3.2. На кінець операційного дня у регламентований час засобами програмного забезпечення шляхом формування меморіальних документів страхові кошти, які надійшли за день (з урахуванням повернення помилково або надміру сплачених сум та/або безпідставно стягнутих сум єдиного внеску) на рахунки 3719 управлінь Пенсійного фонду України, перераховуються Головними управліннями Казначейства України на відповідні рахунки Головних управлінь Пенсійного фонду України на підставі договорів про здійснення розрахунково-касового обслуговування, укладених органами Казначейства України з власниками рахунків.

3.3. До 10.00 наступного операційного дня страхові кошти з рахунків 3719 Головних управлінь Пенсійного фонду України засобами програмного забезпечення шляхом формування меморіальних документів перераховуються Головними управліннями Казначейства України на відповідні рахунки 3719, відкриті на ім'я Пенсійного фонду України в Казначействі України, на підставі договорів про здійснення розрахунково-касового обслуговування, укладених з власниками рахунків.

3.4. Страхові кошти, акумульовані на рахунках 3719 Пенсійного фонду України, об 11.00 засобами програмного забезпечення розподіляються автоматично за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування відповідно до визначених Законом пропорцій (у відсотках) та перераховуються за призначенням - на рахунки, відкриті в Казначействі України за балансовим рахунком 3717 "Рахунки державних позабюджетних фондів" Плану рахунків (далі - рахунок 3717) на ім'я фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування відповідно до договорів про здійснення розрахунково-касового обслуговування, укладених Казначейством України з власниками рахунків.

У разі якщо Пенсійний фонд України до 10.30 надав Казначейству України розрахунковий документ на перерахування коштів з його рахунку 3719 на рахунок Головного управління Пенсійного фонду України для здійснення повернення помилково або надміру сплачених сум та/або безпідставно стягнутих сум єдиного внеску, розподіл страхових коштів за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування здійснюється після перерахування коштів Головному управлінню Пенсійного фонду України для здійснення повернення помилково або надміру сплачених сум та/або безпідставно стягнутих сум єдиного внеску.

У разі надання Пенсійним фондом України зазначеного розрахункового документа після 10.30 Казначейство України виконує його наступного операційного дня.

3.5. Страхові кошти, які надійдуть протягом останнього робочого дня місяця (з урахуванням повернення помилково або надміру сплачених сум та/або безпідставно стягнутих сум за рахунок поточних надходжень за день) на рахунки 3719 управлінь Пенсійного фонду України, о 19.30 засобами програмного забезпечення шляхом формування меморіальних документів перераховуються Головними управліннями Казначейства України на відповідні рахунки Головних управлінь Пенсійного фонду України та до 19.45 з цих рахунків перераховуються на відповідні рахунки 3719, відкриті на ім'я Пенсійного фонду України в Казначействі України.

Страхові кошти, які надійдуть до 21.00 на рахунки 3719, відкриті на ім'я Пенсійного фонду України в Казначействі України, о 21.30 засобами програмного забезпечення розподіляються автоматично за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування відповідно до визначених Законом пропорцій (у відсотках) та перераховуються за призначенням - на рахунки, відкриті в Казначействі України за рахунком 3717 на ім'я фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування відповідно до договорів про здійснення розрахунково-касового обслуговування, укладених Казначейством України з власниками рахунків.

Операції із страховими коштами, які надійдуть після 19.30 на рахунки 3719, відкриті на ім'я управлінь Пенсійного фонду України в Головних управліннях Казначейства України, здійснюються відповідно до пунктів 3.1 - 3.4 цього розділу.

3.6. За результатами розподілу страхових коштів Казначейство України формує відомість розподілу страхових коштів за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування (додаток 1).

3.7. Органи Казначейства України засобами програмного забезпечення формують за попередній операційний день виписки з рахунків 3717 та 3719 (додатки 2, 3) та оборотно-сальдові відомості за рахунками 3719 (додаток 4).

3.8. Органи Казначейства України відображають суми перерахованих страхових коштів на рахунках управлінського обліку.

IV. Порядок надання інформації про рух страхових коштів

4.1. Головні управління Казначейства України щоденно наступного робочого дня після зарахування страхових коштів на рахунки територіальних органів Пенсійного фонду України передають Головним управлінням Пенсійного фонду України до 11.00 такі документи:

виписки з рахунків 3719, відкритих на ім'я Головних управлінь Пенсійного фонду України, в електронному вигляді у текстовому форматі (додаток 2) та у форматі dbf файлу (додаток 3);

оборотно-сальдову відомість за рахунками 3719, відкритими на ім'я Головних управлінь Пенсійного фонду України, на паперових носіях (додаток 4).

Головні управління Пенсійного фонду України щоденно після отримання виписок з рахунків 3719, відкритих на ім'я Головних управлінь Пенсійного фонду України, в електронному вигляді у текстовому форматі друкують їх та подають до Головних управлінь Казначейства України.

Головні управління Казначейства України щоденно в межах операційного дня завіряють в установленому порядку виписки на паперових носіях з рахунків 3719, подані Головними управліннями Пенсійного фонду України.

4.2. Головні управління Казначейства України щоденно наступного робочого дня після зарахування страхових коштів на рахунки управлінь Пенсійного фонду України передають управлінням Казначейства України до 10.00 виписки з рахунків 3719, відкритих на ім'я управлінь Пенсійного фонду України (додатки 2, 3), та оборотно-сальдові відомості за цими рахунками (додаток 4) в електронному вигляді засобами електронного зв'язку.

Управління Казначейства України передають управлінням Пенсійного фонду України до 11.00 такі документи:

виписки з рахунків 3719, відкритих на ім'я управлінь Пенсійного фонду України, в електронному вигляді у текстовому форматі (додаток 2) та у форматі dbf-файлу (додаток 3);

оборотно-сальдову відомість за рахунками 3719, відкритими на ім'я управлінь Пенсійного фонду України, на паперових носіях (додаток 4).

Управління Пенсійного фонду України щоденно після отримання виписок з рахунків 3719, відкритих на ім'я управлінь Пенсійного фонду України, в електронному вигляді у текстовому форматі друкують їх та подають до управлінь Казначейства України.

Управління Казначейства України щоденно в межах операційного дня завіряють в установленому порядку виписки на паперових носіях з рахунків 3719, подані управліннями Пенсійного фонду України.

4.3. Казначейство України щоденно наступного робочого дня після зарахування страхових коштів на рахунки 3719 Пенсійного фонду України передає Пенсійному фонду України до 11.00 такі документи:

відомість розподілу страхових коштів за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування в електронному вигляді та на паперових носіях (додаток 1);

виписки з рахунків 3719, відкритих на ім'я Пенсійного фонду України, в електронному вигляді у текстовому форматі (додаток 2) та у форматі dbf-файлу (додаток 3);

оборотно-сальдову відомість за аналітичними рахунками 3719, відкритими на ім'я Пенсійного фонду України, на паперових носіях (додаток 4).

Пенсійний фонд України щоденно після отримання виписок з рахунків 3719 в електронному вигляді у текстовому форматі друкує їх та подає до Казначейства України.

Казначейство України щоденно в межах операційного дня завіряє в установленому порядку виписки на паперових носіях з рахунків 3719, подані Пенсійним фондом України.

4.4. Казначейство України щоденно наступного робочого дня після зарахування коштів на рахунки 3717, відкриті на ім'я фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, надає власникам рахунків виписки з цих рахунків у електронному вигляді та/або на паперових носіях відповідно до умов договорів про здійснення розрахунково-касового обслуговування.

4.5. Порядок надання інформації в електронному вигляді визначається протоколами обміну інформацією між Казначейством України та фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

4.6. Пенсійний фонд України надає Казначейству України інформацію про перелік органів Пенсійного фонду України, їх розташування, про те, в яких органах Казначейства України вони будуть обслуговуватись і в яких органах Державної податкової служби України вони перебувають на обліку.

У разі виникнення змін у складі та/або розташуванні органів Пенсійного фонду України протягом трьох робочих днів з дня виникнення зазначених змін Пенсійний фонд України надає відповідну інформацію Казначейству України.




Сообщение отредактировал МАСТЕРМАГ - Пятница, 27.01.2012, 18:17
 
Van Дата: Понедельник, 26.03.2012, 13:33 | Сообщение # 249
Постоялец
Сообщений: 160

Народ, что там с ЕСВ и доплатами в ПФ за 2011 год?

Собираюсь до 01.04.2012 подать отчет в ПФУ, какая-то "інша форма" есть? В прошлом году настойчиво (спасибо шаблонам Риммы) завалил жалобами и бумажками ПФУ и они отстали от меня насчет доплат за 2010, в этом году - как-то тихо все... поискал.. ничего не нашел...

Детали: 1 квартал 2011 - ЕН, 2,3,4 квартал - на общей системе... В первом квартале ничего не доплачивал, оплатил только ЕН на налоговую, дохода не имел весь год, отчеты в налоговую, соответственно, сданы нулевые...

Есть шаблоны/жалобы или доплатить придется?...


Тут некоторые думают, что они существуют...

Сообщение отредактировал Van - Понедельник, 26.03.2012, 13:37
 
Chuvirlol:) Дата: Понедельник, 26.03.2012, 13:39 | Сообщение # 250
Наблюдатель
Сообщений: 4208

Quote (Van)
Собираюсь до 01.04.2012 подать отчет в ПФУ, какая-то "інша форма" есть?
Доступно только для пользователей




Сообщение отредактировал Chuvirlol: - Понедельник, 26.03.2012, 13:41
 
МАСТЕРМАГ Дата: Понедельник, 26.03.2012, 13:56 | Сообщение # 251
Наблюдатель
Сообщений: 1223

Quote
оплатил только ЕН на налоговую, дохода не имел весь год, отчеты в налоговую, соответственно, сданы нулевые...

уПФУ это не щекочет ! Хоть в убыток работай по налоговой . Пенсионный фонд (не путать с ПФУ) не имеет уполномоченного банка согласно ЗУ №1058-15 . Да и куча всего ещё , что доказывает воровство денег проплачиваемых в качестве ЄСВ. Народ , по своему невежеству , не платит налоги и сборы , а откупается от рекетиров под названием государственные органы власти .


 
Van Дата: Понедельник, 26.03.2012, 14:07 | Сообщение # 252
Постоялец
Сообщений: 160

Quote (Chuvirlol:)
будет сегодня-завтра


Спасибо, буду ждать.


Тут некоторые думают, что они существуют...
 
ViktoriaSecret Дата: Понедельник, 26.03.2012, 16:48 | Сообщение # 253
Наблюдатель
Сообщений: 4

Увага! 29.03.2012р. на телеканалі ТВІ у прямому ефірі буде программа "Вечір з М. Княжицьким" . Одним із питань буде створення територіальних громад. У цій программі буде виступати голова ГО "Правовий простір" Рімма Білоцерківска.
Обговорення питання про територіальні громади відбудеться або з 22-00 до 22- 30, або з 22- 30 до 23-00.

Просимо бути не байдужими до проблеми створення территоріальних громад. Це стосується кожного!
 
МАСТЕРМАГ Дата: Вторник, 27.03.2012, 11:42 | Сообщение # 254
Наблюдатель
Сообщений: 1223

Van,
Те кто платил на старые расчётные счета в 2011 году в соответствии с Украинским законодательством - отчёты в уПФУ не сдают . Те кто не платил в уПФУ ЄСВ но платил налог в бюджет на новые расчётные счета - есть право выбора . Нюанс в одном , как только сдадите отчёты то сразу ждите "Вимоги" + санкции . Присылая "вимоги" без отчёта , они идут на нарушение закона и им придётся класть на противоположную "чашу весов" свою ответственность после смены бандитской власти . Так , что - это ваша гражданская позиция :платить своим палачам на новые гилятины для вас же , либо сделать правильный и логический ВЫБОР !!!
Не забывайте , что так называемый президент и затеял социальные выплаты рассчитывая именно на эти деньги , которые вы под давлением страха и незнания законов понесёте их как откуп от "государственных" рекетиров .




Сообщение отредактировал МАСТЕРМАГ - Вторник, 27.03.2012, 11:47
 
Van Дата: Пятница, 30.03.2012, 19:12 | Сообщение # 255
Постоялец
Сообщений: 160

В январе - марте 2011 года ЕН у меня был 40,00 грн./мес. По квитанции посмотрел, что 13.12.2011 заплатил на расчетный счет №34219379700071 сумму в 120,00 грн. (за первый квартал 2011 года). Посмотрев на предыдущие квитанции делаю вывод, что я заплатил на старый расчетный счет. Или я не прав?
Если я прав, то как написал МАСТЕРМАГ "Те кто платил на старые расчётные счета в 2011 году в соответствии с Украинским законодательством - отчёты в уПФУ не сдают". Хотелось бы, правда, увидеть "на что можно сослаться"...

В апреле - декабре 2011 я не вел предпринимательскую деятельность, находился на общей системе налогообложения, сдал годовой отчет в ГНИ, где указал доход за 2011 год - 0,00 грн.

Таким образом, делаю вывод, что за январь - март 2011 года я отчет в ПФУ не подаю, а подаю в ПФУ нулевой отчет за апрель - декабрь 2011 года. Или не подаю вообще ничего?...


Тут некоторые думают, что они существуют...

Сообщение отредактировал Van - Пятница, 30.03.2012, 19:15
 
МАСТЕРМАГ Дата: Вторник, 22.05.2012, 16:41 | Сообщение # 256
Наблюдатель
Сообщений: 1223


Ювелиров разводят как детей малых.

Вот так премьер от ПР рулит судами и налоговой . Он им просто угрожает увольнениями . А те в свою очередь как последнее быдло ведётся на его преступные приказы.Ну-ну ведитесь пока , отвечать будете по всей строгости закона , погодьте - уже не долго ждать осталось!

Добавлено (22.05.2012, 16:41)
---------------------------------------------
Хотелось бы знать какая мотивация была у госпожи Ельчаниновой , когда она инициировала подобногорода письма счастья , которые начали получать предприниматели нашего города . Какое отношение подобные запросы относятся к предпринимателям , которые имеют свои магазины и т.п. в жилых домах ? Ведь мы как любой совладелец дома оплачиваем услуги ком.предприятий согласно закона о коммунальных услугах . С какого бодуна предприниматели данной категории обязаны отвечать на подобные закидоны . Или опять ,какая то частная конторка открылась по выдаче соответствующий паспортов на водоотведение?


Самое интересное , что есть лохи , которые повелись на подобного рода писульки .




Сообщение отредактировал МАСТЕРМАГ - Вторник, 22.05.2012, 16:43
 
Chuvirlol:) Дата: Вторник, 22.05.2012, 16:48 | Сообщение # 257
Наблюдатель
Сообщений: 4208

а что обязывет в данном случае переоформление договора7

 
МАСТЕРМАГ Дата: Вторник, 22.05.2012, 16:49 | Сообщение # 258
Наблюдатель
Сообщений: 1223

Ну , уж никак ни данная бумажка.



Сообщение отредактировал МАСТЕРМАГ - Вторник, 22.05.2012, 17:08
 
xalk2000 Дата: Среда, 23.05.2012, 10:46 | Сообщение # 259
Наблюдатель
Сообщений: 20

изготовление данного паспорта стоит три тысячи, может есть в других городах предприятия, кто знает предприятия делающие данный паспорт
 
Chuvirlol:) Дата: Среда, 23.05.2012, 17:10 | Сообщение # 260
Наблюдатель
Сообщений: 4208

Quote (xalk2000)
изготовление данного паспорта стоит три тысячи
поэтому пусть засунут его себе в попу
Quote (xalk2000)
кто знает предприятия делающие данный паспорт
кто знает людей причастных к лобби данного вопроса в городе рубежном


 
МАСТЕРМАГ Дата: Среда, 08.08.2012, 15:20 | Сообщение # 261
Наблюдатель
Сообщений: 1223

Quote
кто знает людей причастных к лобби данного вопроса в городе рубежном

У Ельчаниновой спроси.
В типовые договора с совладельцами многоквартирных домов данный перечень не входит , а предприниматели есть совладелец .
Если бы человек знал , что ему за паспорт 3 000 платить надо будет - он бы и магазин не строил.
ИМХО.

Добавлено (30.06.2012, 09:40)
---------------------------------------------


Добавлено (08.08.2012, 15:20)
---------------------------------------------
Внимание предпринимателям.
Органами ОБЭП спровацированны проверки предпринимателей с целью выявления товаров с фактами подделки товарных брендов. На ЦР города уже прошёл соответствующий рейд .
[img][/img]
Ну во-первых: у "пацанов" отсутствует документальный ответ на вопрос - "цель проверки" . У них нет на руках заявления о преступлении , на вас , от той фирмы , которая имеет непосредственные документальные доказательства на непосредственную подделку данного товара (изделия) именно вами !
во-вторых: у вас согласно налоговому кодексу , а значит ЗУ на руках обязаны быть только те документы , которые которые этим кодексом предусмотрены...у них нет регистрации данного заявления в ЖРПЗ.

МИНИСТЕРСТВО ФИНАНСОВ УКРАИНЫ

ПИСЬМО

от 29.02.2012 г.

В соответствии с подпунктом 296.1.1 пункта 296.1 статьи 296 главы 1 раздела XIV Налогового кодекса Украины (далее - Кодекс) плательщики единого налога первой и второй групп и плательщики единого налога третьей группы, которые не являются плательщиками налога на добавленную стоимость, ведут книгу учета доходов (далее - Книга) путем ежедневного, по итогам рабочего дня, отражения полученных доходов.

Форма книги учета доходов и порядок ее ведения (далее - Порядок) утверждены приказом Министерства финансов Украины от 15.12.2011 N 1637.

В соответствии с Порядком в Книге отражается фактически полученная сумма дохода от осуществления деятельности с суммарным итогом за месяц, квартал, год, в частности средства, которые поступили на текущий счет плательщика налога и/или получены наличностью, сумма задолженности, по которой истек срок исковой давности, фактически бесплатно полученные товары (работы, услуги).

При отражении доходов в Книге факт их поступления не всегда может быть подтвержден первичными документами, в частности получение наличности в оплату товаров (работ, услуг), поэтому Кодексом и Порядком не предусмотрено требование обязательности осуществления записей в Книге на основании первичных документов. При этом данные, приведенные в Книге, являются подтверждением факта получения дохода и используются для составления налоговой декларации плательщика единого налога за соответствующий налоговый (отчетный) период.

Департамент налоговой, таможенной политики и метрологии бух.учета.


в третьих : какие доказательства может предъявить "пацан" от нелегитимных органов власти , когда у него на руках нет заключения экспертизы о самой подделке ???7

Будьте внимательны граждане. Кроме фиктивных работников социальных служб к вам могут заявиться и , на первый взгляд , вполне законные органы государственной исполнительной власти на местах . Цели как у тех так и у других совершенно одинаковы - забрать всё нажитое непосильным...




Сообщение отредактировал МАСТЕРМАГ - Среда, 08.08.2012, 15:36
 
МАСТЕРМАГ Дата: Среда, 08.08.2012, 15:26 | Сообщение # 262
Наблюдатель
Сообщений: 1223

Так и надо им народ тыкать головой в дерьмо , что бы настоящая ВЛАСТЬ знала своё место.

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ПЕРСОНАЛУ
НА ВИПАДОК ПЕРЕВІРКИ АБО «НАЇЗДУ»


КОЖЕН ПРАЦІВНИК ПОВИНЕН УСВІДОМЛЮВАТИ, ЩО:
він знаходиться на робочому місці і підпоряковується тільки своєму керівнику, а не «візитерам»;
без дозволу директора він не має права відповідати на запитання перевірники;
не несе ніякої юридичної відповідальності за мовчання;
нічого не знає і не уповноважений будь-що вирішувати;
у рядового співробітника немає і не може бути ключів від виробничих приміщень, складів тощо;
рядовий співробітник не знає і не повинен знати, де зараз знаходиться директор чи головний бухгалтер.

ЯК ПОВИНЕН ДІЯТИ
ПРАЦІВНИК
Якщо працівник помітив щонайменший інтерес до фірми з боку кримінальних, контролюючих чи правоохоронних структур, він зобов’язаний поставити до відома керівництво фірми.
Переписати дані із посвідчення особи контролера чи міліціонера, який до нього звернувся.
Не відповідати на запитання, а ввічливо відіслати всіх перевірників до директора, посилаючись на комерційну тайну.
Найбезпечніше – просто мовчати.
Не залишати робоче місце без дозволу директора.
Нічого не підписувати.

Не відкривати приміщення та склади.
Не піддаватися на вмовляння і загрози.

Якщо співробітника намагаються силою відвести будь-куди, він повинен вимагати оформити протокол затримання. Має повне право телефонувати директору і адвокату фірми.
Якщо співробітники правоохоронних органів наполягають на проникненні в приміщення, працівники підприємства не повинні протидіяти, але не зобов’язані допомагати «гостям». Ламати замки ті, хто прийшов, повинні самостійно, згрібати документи – своїми руками.

ЯКЩО ПРИЙШИЛИ «ЗАХИСНИКИ» СПРАВ СПОЖИВАЧІВ
Попросіть тих, хто прийшов, пред’явити службові посвідчення і перепишіть їхні дані.
Вимагайте пред’явити письмове розпорядження начальника (заступника начальника) територіального управління по справам захисту прав споживачів на перевірку (планову або позапланову).
Якщо перевірка планова, телефонуйте в територіальне управління у справах захисту прав споживачів і уточніть, чи включено ваше підприємство до плану перевірки і чи направлені до вас перевірники.
Якщо перевірка позапланова, запропонуйте уточнити, за якою конкретно скаргою прийшли до вас перевірники і попросіть представити підтвердження, які обсновують скаргу.
Запропонуйте перевірнику розписатися у журналі реєстрації перевірок.

ЯКЩО МІЛІЦІОНЕРИ
ЗРОБИЛИ У ВАС КОНТРОЛЬНУ ЗАКУПКУ або проводять перевірку

ПО Україні почалися незаконні перевірки господарської діяльності підприємців правоохоронними органами ОБЕП , як позбавити себе клопоту і не допустити до таких незаконних «перевірок» , алгоритм поведінки підприємця , який захист від подальшого беспредела.
Передусім - не панікуйте, намагайтесь зберігати спокій, ясність думки і здатність до дії. Томущо після ключових слів про контрольну закупку оперативники вимагатимуть повернути заплачені ними гроші і надати документи підприємства.
Вимагайте у тих, хто прийшов, пред’явити службові посвідчення ,якщо до Вас звернувся працівник ОБЕП, або інший представник міліції вони зобов’язані представитись , а ви маєте право вимагати як вказано у ч.2 ст.5 ЗУ «Про міліцію» « При звертанні до громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє прізвище, звання та пред'явити на його вимогу службове посвідчення. У взаємовідносинах з громадянами працівник міліції повинен виявляти високу культуру і такт» .
При відмові, не роздумуючи, телефонуйте по «02» і викликайте міліцію. Бо ви не можете бути впевнені в тому ким є ті, які прийшли, або є тими, за кого себе видають.
Перепишіть усе, що вказано в посвідченні, на окремий аркуш паперу ;
Якщо цей працівник міліції ,або ОБЕП вимагає від Вас ,хоч який би то не було документ ,що стосується Вашої господарської діяльності , то ви у них поцікавтесь:
Яким Законом України встановлено , що ОБЕП або міліція є контролюючим органом ?
А самі знайте ,що такого контролюючого органу ,як міліція –немає ,бо відповідно до ст.1 «Про міліцію»
« Міція в Україні - державний озброєний орган виконавчої влади, який захищає життя, здоров'я, права і свободи громадян, власність, природне середовище, інтереси суспільства і держави від протиправних посягань»
Тому запропонуйте перевірникам заповнити усі графи «журналу реєстрації перевірок» і розписатися у відповідній графі, це потім можна використати для кваліфікації їх дій по кримінальному кодексу України по ст.206 ( незаконне перешкоджання ,законній підприємницькій діяльності).
Попросіть тих, хто прийшов, назвати номер і дату постанови про заведення оперативно-розшукової справи, в рамках якої прийнято рішення про проведення контрольної закупки.
Не назвуть – ввічливо попередьте «контролерів», що ви невідкладно відправите дві заяви: одну – у відділ боротьби з корупцією (оскільки ви ж не знаєте істинних мотивів візиту), а другу – в прокуратуру ( заява про злочин додається ).
Гроші за покупку не повертайте, так як ви не впевнені, що ОРД ведеться в рамках закону та ще й - чи ведеться взагалі.
Почнуть погрожувати, демонстративно включайте диктофон и починайте телефонувати в прокуратуру та відділ з боротьби з корупцією того органу, звідки прийшли візитери.
Крім того не забувайте ,якщо така оперативно- розшукова справа дійсно є то відповідно до статті 8. «Про оперативно-розшукову діяльність» права підрозділів, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність обмежені лише правом:
«1) опитувати осіб за їх згодою, використовувати їх добровільну допомогу»;
Якщо питання задають ,щодо вас особисто не відповідайте взагалі користуючись ст.63 Конституції України «особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом» або без присутності юриста або адвоката користуючись своїм правом встановленим статтею 59.Конституції України « Кожен має право на правову допомогу» .
Крім того зверніть увагу ,що у ОБЕЗ немає порядку встановленого КМУ відповідно до якого вони би мали право проводити перевірки господарської діяльності за нормами абз.п.24 ст.11 ЗУ "Про міліцію " :
"24) вимагати від керівників підприємств, установ і організацій пояснення по фактах порушення законодавства, перевірка додержання якого віднесена до компетенції міліції, а також у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, проводити перевірки по фактах порушення законодавства, контроль за додержанням якого віднесено до компетенції міліції, вимагати проведення інвентаризацій і ревізій відповідних сфер фінансово-господарської діяльності.
Органи міліції вправі приступити до проведення перевірки суб'єктів господарської діяльності за умови наявності направлення на перевірку, яке складається за формою, встановленою Міністерством внутрішніх справ України. У направленні на перевірку зазначаються дата його видачі, назва підрозділу міліції, мета, вид, підстави, дата початку та дата закінчення перевірки, посади, звання та прізвища посадових осіб підрозділу міліції, які проводитимуть перевірку. Направлення на перевірку є дійсним за умови наявності підпису керівника підрозділу міліції, скріпленого печаткою органу міліції;
за рішенням суду в присутності понятих та керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, щодо яких проводиться перевірка, витребувати і вилучати оригінали документів, що свідчать про правопорушення, зразки сировини і продукції, а до ухвалення такого рішення суду - в присутності понятих та керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, щодо яких проводиться перевірка, вивчати документи, що свідчать про правопорушення, за рахунок відповідного органу міліції робити з них копії із залишенням особам, щодо яких проводиться перевірка, опису документів, з яких виготовлено копії, опечатувати каси, склади та архіви на термін не більше 24 годин з моменту такого опечатування, зазначеного в протоколі"
Відповідно до цієї норми наявність направлення у представників ОБЕЗ є підставою для проведення перевірки тільки при наявності порядку встановленого КМУ , якого ще немає.
Тому навіть направлення начальника ОБЕЗ не надає право міліціонерам за законом проводити перевірку господарської діяльності підприємців .
Що ж стосується перевірки по ст.97 КПК України за заявою ,а ще гірше за анонімною заявою ,як у Запрудського І.С. у Луганську проводять відповідно до повноважень встановлених ч.2 п.4.2. Наказу №400, яким надано право під час перевірки заяв чи повідомлень про злочин до порушення справи, таку перевірку здійснювати в строк не більше 10 днів ВИКЛЮЧНО шляхом відібрання пояснень від окремих громадян чи посадових осіб або витребування необхідних документів.

Прокурору м.____________________________________
(у порядку нагляду за виконання законів
органами дізнання і досудового слідства
відповідно до ст.227 КПК України)
____________________________________________

___________________________________________________
____________________________________________________
____________________________________________________
____________________________________________________
П.І.П., домашня адреса, телефон

ЗАЯВА ПРО ЗЛОЧИН
(в порядку глави 8 КПК України)
скоєний проти – мене, громадянина України, ____________________________ _______________________________________________________________________________-, що носить ознаки складу злочину, передбаченого 365 КК України ( перевищення повноважень ) , ст.370 КК України ( провокація хабара ) , ст. 206 КК України ( незаконне перешкоджання законній підприємницькій діяльності,____________________________________________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ____________________________________________.
Я працюю приватним підприємцем, Свідоцтво про державну реєстрацію Серія ________ №______________ від _________________ та здійснюю законну підприємницьку діяльність за адресою _________________________________________.
« ____»_________ 2010р. представниками державного , міліції ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ _ у незаконний спосіб проводилась перевірка мої підприємницької діяльності.
Враховуючи викладене вище, з метою запобігання злочинним проявам в органах державної влади та забезпечення завдань кримінального судочинства, визначених статтею 2 КПК України, щоб кожний, хто вчинив злочин, був притягнутий до відповідальності і жоден невинний не був покараний, на підставі ч.5 статті 55 Конституції України, ст. ст. 94, 95 КПК України звертаюсь з цією заявою про злочин, відповідно з якою
П Р О Ш У:
1. Виконати свій обов’язок, покладений на суд ч.1 статті 97 КПК України і прийняти від мене заяву про злочин.
2. Прийнявши від мене цю заяву про злочин, виконати наступний обов’язок ст.4 та ч.2 ст.97 КПК України і порушити кримінальну справу проти______________________________
____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ____________________________________________ , що носить ознаки складу злочину, передбаченого 365 КК України ( перевищення повноважень ) , ст.370 КК України ( провокація хабара ) , ст. 206 КК України ( незаконне перешкоджання законній підприємницькій діяльності);
3.Визнати мене, потерпілим від злочину, скоєного _________________
____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ____________________________________________ , що носить ознаки складу злочину, передбаченого 365 КК України ( перевищення повноважень ) , ст.370 КК України ( провокація хабара ) , ст. 206 КК України ( незаконне перешкоджання законній підприємницькій діяльності);
4.Про рішення та вжиті на відновлення законності заходи інформувати нас письмово у встановлений законом строк.
Розгляд цієї заяви про злочин в інший спосіб, ніж передбачений ст.97 КПК України, а так само і тяганину з її розглядом, буду вважати свідомим і умисним приховуванням злочину.
Як що після подання мною цієї заяви про злочин я буду знайдена мертвою чи буду скаліченою , або постраждають члени моєї родин, то в цьому прошу звинуватити_________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________.

«____»________________.2010р . _______________________________
П.І.П




Сообщение отредактировал МАСТЕРМАГ - Среда, 08.08.2012, 15:34
 
Chuvirlol:) Дата: Вторник, 14.08.2012, 21:43 | Сообщение # 263
Наблюдатель
Сообщений: 4208

кто нибуть прояснит мне, что здесь происходит7 http://ru.golosua.com/politik....svznosa

 
Kiss19 Дата: Среда, 15.08.2012, 16:41 | Сообщение # 264
Форумщик
Сообщений: 2446

Quote (Chuvirlol:)
что здесь происходит7

Ну, горным предприятиям предлагается оставить "старую" норму оплаты до 20 числа следующего месяца за отчетным периодом...
А ты чего, в копанке роешь?
haha


У нас всё впереди. Эта мысль тревожит.
 
Chuvirlol:) Дата: Среда, 15.08.2012, 17:06 | Сообщение # 265
Наблюдатель
Сообщений: 4208

непонял

 
Kiss19 Дата: Среда, 15.08.2012, 19:45 | Сообщение # 266
Форумщик
Сообщений: 2446

Quote (Chuvirlol:)
непонял

Ну и не перймайся, ништяк!


У нас всё впереди. Эта мысль тревожит.
 
Chuvirlol:) Дата: Четверг, 16.08.2012, 21:37 | Сообщение # 267
Наблюдатель
Сообщений: 4208



 
pravpro Дата: Пятница, 17.08.2012, 08:36 | Сообщение # 268
Участник
Сообщений: 240

Chuvirlol: 322 У меня пустой экран(ваше сообщение) Какова причина-???
 
Chuvirlol:) Дата: Пятница, 17.08.2012, 10:53 | Сообщение # 269
Наблюдатель
Сообщений: 4208

Quote (pravpro)
Какова причина-???
даже не знаю. может плагина не хватает какого то7 вот ссылка на ютуб

http://www.youtube.com/watch?v=6wK89q9_vbk&feature=player_embedded


 
МАСТЕРМАГ Дата: Пятница, 17.08.2012, 12:32 | Сообщение # 270
Наблюдатель
Сообщений: 1223

pravpro, закачай и установи КМП плеер http://freeforwin.ru/kmp-player.html

 
Форум Рубежного » Наш город Рубежное » Разговоры о г.Рубежное » Адекватным предпринимателям посвящается (Обсуждение проблем предпринимательства в рубежном)
Поиск:
Статистика Форума
Последние темы Читаемые темы Лучшие пользователи Новые пользователи

Скрипты и хаки для Opera

(12)

Компания Apple презентовала две новые модели iPhone

(2)

Новая жжизнь без трусов

(4)

Страшная правда о майдане

(2)

В Украине изменились правила междугородного набора

(3)

Тут не рады людям ?

(2)

Как завязывать галстуки

(2)

Разбил порша в Северодонецке

(6)

Русский феминизм - бессмысленный и беспощадный

(12)

Брестская крепость

(1)

Мэр Козюберда К.Г. - и его команда. Слова и дела...

(1355)

Новый мэр

(1068)

Болтовня о Рубежном.

(1026)

Почем нынче вода у Рубежанского ВОДОКАНАЛА...

(1021)

ЗЕМЛЯ ГРОМАДЫ или ЧАПОВОЙ - вот в чём вопрос !

(951)

Проблема отопления квартир рубежан.

(793)

Рубежанский сервер обновлений антивирусных баз NOD32

(773)

Магазины города Рубежное

(718)

Юридический ликбез для водителей

(648)

Мэр .......... и его команда

(616)

  • Art
  • RQ
  • Chuvirlol:)
  • Zolotaya
  • Kiss19
  • Fill
  • Kanaplist
  • МАСТЕРМАГ
  • Sender
  • sergg
  • antares
  • FsnatR
  • Axel
  • Серёня
  • гость2011
  • Jiolavera24
  • Vestaya
  • vadim29
  • Васильевич8
  • kukusya
  • Vanopilot22
  • jinebi9590
  • treffy
  • cksosever
  • Alex_Prat
  • dragonga
  • juretzpolejko
  • vera0000
  • token
  • MarkMenson

  • Copyright rubezhnoe.com © 2008-2024


    Рейтинг сайтов Луганска и Луганской области