Четверг, 02.05.2024
Рубежное .com
Социальный ресурс города
     Шрифт - Шрифт + [ Новые сообщения · Поиск · Правила форума · Участники · RSS · Новое на форуме ]    

  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум Рубежного » Наш город Рубежное » Новости города » Военкомат (Как одену портупею, всё тупею и тупею.)
Военкомат
Axel Дата: Четверг, 19.09.2013, 12:12 | Сообщение # 1
Участник
Сообщений: 552

Скарга
на дії посадової особи

19.09. 2013р. приблизно о десятої ранку я прибув до рубіжанського військомату. Справа була в тому, що для трудоустрою в мене вимагають військовий квіток, або довідку що я не перебуваю на військовому обліку. Оскільки я є громадянином Російської Федерації, апріорі я не міг перебувати на військовому обліку в Україні і саме це я розповів людині, яка знаходилася на першому поверсі за віконцем та була єдиною, з ким я мав можливість спілкуватися. Як потім з’ясувалося, це був, за його словами Н. А. О. – провідний (!) спеціаліст відповідальний за облік солдат, сержантів та офіцерів запасу.
Замість того, щоб надати мені кваліфіковану відповідь на моє запитання, яке по суті є інформаційним запитом, заданим в усній формі посадовій особі, він відповів, що ніяких довідок мені надано не буде та запропонував мені:
1. Їхати до Росії та оформлювати там військовий квіток
2. Змінити громадянство та отримати військовий квіток за містом реєстрації в Україні.

Оскільки моє питання вирішене не було, я був вимушений скористатися допомогою юридичного радника та викликати його до рубіжанського військомату.
На цей раз гр. Н. А. О. змінив свою точку зору, та запропонував підійти після 13 години, оскільки, за його словами він не є компетентним у вирішенні цього питання, а відповідальна особа буде лише після 13 години.

Отже я загубив майже годину свого робочого часу та часу мого представника і невідомо скільки часу потрібно буде загубити у військоматі з вини безвідповіального та некомпетентного провідного (!) спеціаліста з обліку, який дозволяє собі давати безглузді та принизливі відповіді.

Враховуючи вищенаведене, прошу:
1. Провести службову перевірку та з’ясувати, чи відповідають дії Н. А. О. вимогам законодавства України, зокрема ЗУ «Про доступ до публічної інформації», ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про інформацію» а також етичним нормам поведінки посадової особи.
2. Перевірити, чи відповідає рівень кваліфікації Н. А. О. посаді провідного спеціаліста
3. Підвищіти профессійний рівень Н. А. О. у частині надання громадянам адміністративних послуг
4. Надати мені письмову відповідь у строк, передбачений законодавством


Лучшее средство борьбы с бюрократами - это бюрократия

Сообщение отредактировал Axel - Четверг, 19.09.2013, 22:08
 
Kiss19 Дата: Четверг, 19.09.2013, 15:32 | Сообщение # 2
Форумщик
Сообщений: 2446

Цитата (Axel)
Отже я загубив майже годину свого робочого часу

biggrin
Ні, Axel, ти ваще-е-е.. Абарзел...
Скока, скока скоштує твій час?


У нас всё впереди. Эта мысль тревожит.
 
Axel Дата: Четверг, 19.09.2013, 22:09 | Сообщение # 3
Участник
Сообщений: 552

Кляуза не от моего имени. Гражданин работает, вообще-то и три раза отпрашивался с работы.

Лучшее средство борьбы с бюрократами - это бюрократия
 
DNO Дата: Суббота, 19.04.2014, 10:23 | Сообщение # 4
Наблюдатель
Сообщений: 1

В общем, меры по проверке граждан России оправданы и понятны. Слишком уж много засланных казачков и провокаторов развелось на родной Луганщине... Но бюрократия и некомпетентность - враг страшный. Для любой страны. И с ними нужно бороться - так что браво, господин Аксель) Гвоздите их глаголом. Может, хоть зашевелятся...

 
Сеня02 Дата: Среда, 06.08.2014, 22:15 | Сообщение # 5
Наблюдатель
Сообщений: 4

Подскажите, Овсов работает?
 
RUBEJAKA Дата: Суббота, 14.11.2015, 20:06 | Сообщение # 6
Наблюдатель
Сообщений: 2

Меего сыны призвали в АРМИЮ 10.05 2015 и он сей час служит. И Я этим горжусь. Потому что я не стал его отмазывать от армии как некоторые ! !! ПИДАРАСЫ КОКТОТЫЕ БОЯТЬСЯ СВОИХ ДЕТЕЙ ОТПРАВИТЬ В армию.

Сообщение отредактировал RUBEJAKA - Суббота, 14.11.2015, 20:13
 
Kiss19 Дата: Пятница, 20.11.2015, 21:33 | Сообщение # 7
Форумщик
Сообщений: 2446

Цитата RUBEJAKA ()
он сей час служит

Счастья ему в жизни и удачи в нелегкой службе.


У нас всё впереди. Эта мысль тревожит.
 
Форум Рубежного » Наш город Рубежное » Новости города » Военкомат (Как одену портупею, всё тупею и тупею.)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Статистика Форума
Последние темы Читаемые темы Лучшие пользователи Новые пользователи

Скрипты и хаки для Opera

(12)

Компания Apple презентовала две новые модели iPhone

(2)

Новая жжизнь без трусов

(4)

Страшная правда о майдане

(2)

В Украине изменились правила междугородного набора

(3)

Тут не рады людям ?

(2)

Как завязывать галстуки

(2)

Разбил порша в Северодонецке

(6)

Русский феминизм - бессмысленный и беспощадный

(12)

Брестская крепость

(1)

Мэр Козюберда К.Г. - и его команда. Слова и дела...

(1355)

Новый мэр

(1068)

Болтовня о Рубежном.

(1026)

Почем нынче вода у Рубежанского ВОДОКАНАЛА...

(1021)

ЗЕМЛЯ ГРОМАДЫ или ЧАПОВОЙ - вот в чём вопрос !

(951)

Проблема отопления квартир рубежан.

(793)

Рубежанский сервер обновлений антивирусных баз NOD32

(773)

Магазины города Рубежное

(718)

Юридический ликбез для водителей

(648)

Мэр .......... и его команда

(616)

  • Art
  • RQ
  • Chuvirlol:)
  • Zolotaya
  • Kiss19
  • Fill
  • Kanaplist
  • МАСТЕРМАГ
  • Sender
  • sergg
  • antares
  • FsnatR
  • Axel
  • Серёня
  • гость2011
  • Jiolavera24
  • Vestaya
  • vadim29
  • Васильевич8
  • kukusya
  • Vanopilot22
  • jinebi9590
  • treffy
  • cksosever
  • Alex_Prat
  • dragonga
  • juretzpolejko
  • vera0000
  • token
  • MarkMenson

  • Copyright rubezhnoe.com © 2008-2024


    Рейтинг сайтов Луганска и Луганской области