Зарег. на сайте Всего: 39781 Новых за месяц: 0 Новых за неделю: 0 Новых вчера: 0 Новых сегодня: 0 Из них Администраторов: 1 Модераторов: 2 Rubezhnoe.Org.Ua Team: Проверенных: 4159 Обычных юзеров: 32404 Забаненных юзеров: 1 Из них Парней: 37396 Девушек: 2382
Законопроект №6523 дозволить закрити будь-який сайт за скаргою правовласника
0
Верховна Рада готується до розгляду законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав». За інформацією першого заступника Держслужби інтелектуальної власності Олексія Янова, цей документ передбачає запровадження кримінальної та адміністративної відповідальності для фізосіб, які попадуться на розповсюдженні нелегального контенту в мережі.
Таким чином, проблеми із законом можуть виникнути у кожного користувача Інтернету, який вирішить поділитися з друзями програмним забезпеченням, музикою або фільмами без дозволу правовласника цієї продукції. За стягування такої інформації відповідальність наразі не встановлюється.
Крім конкретних порушників законодавства про авторські права, відповідальність перед законом нестимуть і власники хостингів, на яких розміщено файлообмінні сервіси з піратським контентом. Законопроект №6523 передбачає процедуру, згідно з якою інтернет-провайдер, за допомогою послуг якого порушуються авторське право або суміжні права, несе з відповідною особою-порушником солідарну відповідальність. Олексій Янов запевняє, що ухвалення зазначеного закону захищатиме добросовісних користувачів контенту в мережі Інтернет.
Як повідомлялося раніше, кілька профільних організацій виступили проти законопроекту № 6523, який, на їхню думку, дозволить закривати «неугодні» сайти.
Також, зараз Украiна знаходиться пiд наглядом IIPA (Міжнародний альянс інтелектуальної власності) у т.н. списку "Watch List", як краiна з високим рiвнем розповсюдження авторськоi продукцii у мережi Iнтернет.
В Росії аналогічна ініціатива, запропонована Микитою Михалковим, провалилася. В кінці 2010 року на Російський союз правовласників, який очолює Міхалков, була покладена відповідальність за збирання і розподіл таких коштів. Але в січні 2011 року Арбітражний суд Москви заборонив це положення, і зараз процес заблокований.
Когда-то было монголо-татарское иго, а ныне добровольно ложимся под IIPA. Ведь государство от этого мало того что не выиграет ничего, а даже проиграет, огромное количество денег на лицензионных отчислениях забугор. Вон, Китай чихать на это хотел и ничего.
Кстати причем тут сайты? Разве в законе уже есть определение что такое сайт?
Смогут посадить даже за один mp3 файл. Кстати, в странах Евросоюза, в частности в Германии, из-за подобного законопроекта народ взбунтовался не на шутку. Пришлось отложить его принятие на неопределенное время. А у нас пользователи Интернета осмелятся выйти на улицы?
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]