|
Категории каталога |
|
|
РЕСУРСИ БУВАЮТЬ РІЗНІ, АЛЕ У РЕГІОНАЛІВ ВІН АДМІНІСТРАТИВНИЙ.
Пробігши поглядом по першій шпальті місцевої газети, мою увагу притягнув заголовок: «Задача Партії Регіонів – перемогти на майбутніх виборах». Місцеві регіонали провели в Будинку Культури збіговисько, щоб озадачитись життєво важливою перемогою.
Прочитавши статтю, було помітно, що автор дуже старанно намагається не висвітлити наявність використання адмінресурсу. Тому текст вийшов дещо нуднуватий. Але журналісти, котрі живуть з бюджету, так і повинні працювати, щоб тримати професійну гідність, але прикра правда у тому, що їм далеко не завжди це вдається.
Бо зрештою і я, ваш покірний слуга, плачу податки, з яких виплачується зарплата журналістам, котрі у свою чергу зобов’язані абсолютно об’єктивно вас і мене просвітити. Приблизно так воно і сталося, як їм гадалося.
Відомо, що політика – це боротьба; брудна боротьба; боротьба за посади. Придивившись до фізій на фото, видно, що всі вони борцівські і всі при посадах. З тим настроєм, який відзеркалює стаття, заголовок би краще звучав так: нам би день простояти і ніч протриматися.
Але навіть не дивлячись на те, що зазначені у статті - партійним предсідателем - чотири досягнення ПР у роботі на благо нашої громади (1 - весною прибрали смітник; 2 - підтримали закон «кі-ко» про язик; 3 - подарували холодильник організації по підтримці ветеранів; 4 - усунули голову міста від своїх повноважень), вони щиро вірять, що цього труда їм вже досить, щоб заручитися переможною підтримкою рубіжан.
Навколо закону кі-ко вже й так галасу було досить. Можна лише добавити, що підтримавши цей закон, наші місцеві регіонали погоджуються з тим, що їхні лінгвістичні здібності вже на-сухо вичерпані. Себто їхні особливості розуму просто нездатні осилити такий титанічний труд, як вивчення української мови.
Реальність, яку ми бачимо і яка полягає у тому що для держслужбовця лінгвістичні здібності є чи не найголовнішими навичками у його роботі, зайвий раз нам показує істинну причину тої безглуздої ситуації, до якої втягують наше життя ці недолугі службовці.
Усунення Козюберди з посади мера на фоні підтримки закону кі-ко вимальовує дуже невинну й милу картину. Дивлячись на яку складається враження, що Козюберда і відсутність підтримки закону кі-ко, нанизавши синюшно-білу дупу на палиць та утримуючи її над прірвою і вперто відмовляючись зігнути палиць, заважали їй сконцентруватися на своєчасному виконанні своїх обов’язків. Обов’язків, які лягають на правлячу партію.
Думаю, що рубіжанам зовсім нецікаві юридичні формулювання: чи законно регіонали усунули мера, чи ні. Адже як би там мер кому не подобався, але запропоновані ним ініціативи підтримала більшість рубіжан, на виконання яких йому законом гарантувався певний час.
Регіонали доручили секретарю міської ради обов’язки мера. Саме ті обов’язки, які можуть доручатися виключно рубіжанською громадо - через виборний процес.
Секретар… Хто він?... Більшість рубіжан навіть не знає, на яке ім’я секретар озивається. Адже рубіжани кажуть: цей нарешті хоч щось почав робити. А на питання: хто це, цей?, кажуть: та ну як його, коротше, Партія Регіонів. А раніше де ця партія була? А х.й її знає… Ну що ж, у такому разі регіонали не помилилися, відвівши меру Козюберді роль хлопчика для биття.
Якщо секретар чи ще хтось такий (що секрети таре) знає як краще виконати волю громади, то будь ласка, - на вибори! Козюберду відсторонили… А де ж той, хто прийшов до рубіжан і сказав: рубіжани, можна я служитиму вам безкорисно, чесно й віддано? Такого, на жаль, немає.
Те, що сьогодні регіонали демонструють рубіжанам, має чітке формулювання: піар акція з абсолютним застосуванням адмінресурсу. Це все рівно що, наприклад, позавчора й вчора з об’єкту вкрали 10 т. хліба, а сьогодні 5 т. То з цієї нагоди у господаря є яскрава причина для того, щоб похвалити сторожа за досягнення помітних успіхів у роботі. Така ситуація називається: «хвіст метеляє собакою».
Холодильник… Про нього згадувалося на збіговиську. Що мовляв на прохання наших ветеранів, організаційному відділу по захисту ветеранів було подаровано холодильник, який був придбаний за партійний кошт. Бо, як відзначалося у статті, Партія Регіонів традиційно опікується проблемами ветеранів.
Наймолодшому ветеранові другої світової війни сьогодні має бути 85 років. А про те, як регіонали захищають ветеранів афганців, ми добре розгледіли під Верховною Радою. Отже українці мали нагоду переконатися, що у Партії Регіонів дійсно розроблена особлива програма «захисту» ветеранів афганців та чорнобильців, яку вони впевнено втілюють за допомогою Беркута.
Ветеранів Другої Світової лишилося дуже мало. Вони старенькі і мають слабке здоров’я. А от яким саме чином регіонали допомогли нашим ветеранам, подарувавши бюджетній організації холодильник, для мене лишається нерозгаданою загадкою.
Можливо, що розгадка полягає у тому, що, коли 85ти, 90-річні ветерани топтатимуться у 2-3-годинній черзі у задушливому коридорі під дверима захисної організації (щоб отримати чергову довідку) і раптом один з ветеранів знепритомніє, то працівники цієї організації, оговтавшись від своєї «справедливо-розподільної» праці, швиденько дістануть з холодильника прохолодну водичку і, змочивши сухий і дисципліновано німий рот ветерана, захистять його від ганебної смерті під вічно закритими дверми у кабінеті до бюрократа.
Ця історія з холодильником нагадала мені аналогічну історію з першого дзвінка 2010 року. Школа №10. Святкова лінійка. Керівництво школи урочисто повідомляє всім присутнім, що мер Бусінков подарував школі дуже необхідний у сьогоднішній час - стрімко розвиваючих технологій - подарунок, тарілку, себто супутникову антену.
Минув перший місяць навчання. Керівництво школи через класних керівників повідомляє дітям і батькам про біду. Для подолання якої з кожного учня негайно треба зібрати з5 грн. Як пояснювали батькам, біда була пов’язана з шкільною системою опалення.
Протягом навчального року у школі майже кожного місяця трапляється біда пов’язана з постійними потребами закладу. Такими потребами як лампочки, розетки, вимикачі, ремонти, покраски, підкраски, підклейки, підміни, заміни коротше все те, без чого утримання будь якого господарства мало можливе.
На такі потреби чомусь, кажуть, грошей у бюджеті завжди немає. Натомість мер Бусінков, цілком усвідомлюючи, що школі конче необхідні, наприклад, лампочки, він якогось х.єра дарує їй бл.ядську тарілку. (Мабуть тоді Бусінков думав не про готовність шкіл до навчального року, а про власне місце під «лампочкою» та про те, як перемогти Козюберду на виборах.)
Відтоді минуло два роки. Якось я поцікавився мерським дарунком (тарілкою), тому що мені було цікаво, чи усунула ж тарілка хоча б одну шкільну біду. Виявилося, що тарілку ще не розпаковували, вона так і лежить, можливо десь там, де й Бусінков - в маслі, запакована.
Тож згадавши про школу, звернуся до наших дорогих (у сенсі подарунків) директорів шкіл. Цього року теж вибори. Так що… Дорогі наші директора шкіл, будь ласка, не намагайтеся демонструвати те, що у дорученому вам господарстві все у 100%-й готовності. Не бійтеся, замовляйте у посадових борців дійсно корисні подарунки для шкільних господарств. Це необхідно для того, щоб діти не приносили своїм батькам ваші господарські біди.
Регіонали. Стаття. Пункт: весняне прибирання смітника у лісо-полосах. Молодці!
|
Категория: Новости города Рубежное | Добавил: SOKYRA (12.08.2012)
|
Просмотров: 1067 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|
|
|